Dieta pudełkowa
6 mar 2019

Dieta pudełkowa

Post by Redaktor

Dieta pudełkowa to forma cateringu, w której posiłki są dostarczane pod wskazany adres w pudełkach. Staje się ona coraz popularniejszą metodą prowadzenia diety. Wygoda oraz przystępność tej formy odżywiania powodują, że staje się ona znakomitą alternatywą dla osób, które nie mają pomysłu jak zacząć dietę. Jednocześnie osoby, które korzystają z diety pudełkowej potwierdzają, iż niesie ona ze sobą same korzyści. Wskazują, że rozplanowana dieta pudełkowa może przynieść pozytywne rezultaty, na przykład w postaci utraty zbędnych kilogramów czy oczyszczenia organizmu.

Dieta pudełkowa charakteryzuje się także ogromną różnorodnością. Do najpopularniejszych rodzajów należą:

  • dieta wegetariańska
  • bezglutenowa
  • bezlaktozowa
  • paleo

Nie oznacza to jednak, że tylko wybredne osoby mogą korzystać z diety pudełkowej. Istnieje również możliwość skorzystania z diety podstawowej, to znaczy takiej, która uwzględnia zapotrzebowanie oraz składniki odżywcze określonych dań. W ramach tego rodzaju diety możemy wybrać spośród wielu konfiguracji. Można mieć zatem 3 posiłki dzienne, a można jeść nawet 5 czy 6. Wszystko zależy od naszych potrzeb i możliwości finansowych. Ponadto z formy dowozu można korzystać przez 5 lub 6 dni w tygodniu w zależności od potrzeb klienta.

Dieta pudełkowa kierowana jest do wszystkich potencjalnych odbiorców. Najczęściej jednak korzystają z niej osoby, które nie chcą, bądź nie mogą pozwolić sobie na wielogodzinne seanse kulinarne. Niemniej, z diety pudełkowej mogą skorzystać także te osoby, które chcą odżywiać się zdrowo, ale nie wiedzą jak przyrządzać posiłki, bowiem zestawy w tego rodzaju diecie przygotowywane są przez dietetyków i specjalistów.

 

Więcej o cateringu dietetycznym: http://bgcatering.pl/wroclaw-jak-dobrze-wybrac-catering-dietetyczny-czy-to-sie-nam-oplaca/

Tags:

0 Comments

Leave a Comment