Kto zarobi na nieruchomościach – Home Stagers Network Polska
27 mar 2019

Kto zarobi na nieruchomościach – Home Stagers Network Polska

Post by Redaktor

Firma Home Stagers Network Polska zrzesza przedsiębiorców, którzy przygotowują nieruchomości do sprzedaży.

Osoby współpracujące z Home Stagers Network Polska zajmują się przygotowaniem domów i mieszkań do zyskownej sprzedaży lub wynajmu. Usługa home stagingu wywodzi się z USA i z powodzeniem rozwija się w innych rejonach świata.

– Aktualnie zrzeszamy 25 home stagerów na terenie całej Polski. Rozwój planujemy na terenie każdego miasta powyżej 120 tys. mieszkańców – mówi Maria Semczyszyn dyrektor generalna Home Stagers Network Polska. – Ważne, by nie mylić home stagingu z architekturą wnętrz. W swojej pracy bardziej używamy metodologii związanej ze scenografią niż architekturą.

Home stager to osoba, która musi przede wszystkim mieć pasję do urządzania i upiększania otoczenia. Dodatkowo niezbędną umiejętnością jest łatwość nawiązywania kontaktów z klientami. Atutem jest także doświadczenie związane ze sprzedażą nieruchomości. Partnerzy HSNP nie muszą dysponować lokalem, a kwota inwestycji w szkolenia i wpis na stronie to ok. 5 tys. zł.

– Naszym partnerom zapewniamy wdrożenie w branżę sprzedaży mieszkań i domów, a także wyszkolenie w zakresie stylizacji pomieszczeń na cele transakcyjne – dodaje Maria Semczyszyn. – Sezonowość w naszej działalności jest niezauważalna. Ludzie przez cały rok wystawiają swoje nieruchomości na sprzedaż.

0 Comments

Leave a Comment